پاورپوینت مدیریت،بازاریابی،اقتصاد،دانش آموزی،مهندسی و پزشکی

دانلود پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری

پاورپوینت صنایع دستی(بافت) درس کار و فناوری در 22 اسلاید برای ارائه در سمینارهای کلاسی تهیه شده است.

بخش هایی از پاورپوینت

بافندگى یکی از هنرهای ب شر از ابتدای زندگی وی بوده است. انسانها توانستهاند با استفاده از هنر بافندگى بسیارى از نیازهای خود را برطرف کنند. شما نیز میتوانید با فرا گرفتن تعدادى از مهارتهای بافندگى در این پودمان، برخی از نیازهای خود، خانواده و مدرسه را برطرف کنید.

تاکنون اندیشیده اید که با داشتن یک نخ چه کارهایی میتوانید انجام دهید؟ بافت تارو پود یا بافت تخت چه کاربردهایی دارد؟

در چه محل هایى از این روش بافت استفاده می شود؟

براى تهیه ی بافته ی مورد نظر، در گام نخست لازم است به کاربرد و هدف آن توجه داشته باشید. سپس طرحی را با مداد و در اندازه ی مورد نیاز طراحی کنید. برآورد مقدار مواد مصرفی گام بعدی شماست که از روی طرح امکان پذیر میشود. اجرای این مراحل به شما در مصرف بهینه ی زمان و هزینه، بسیار کمک میکند.

کشور عزیزمان ایران، دارای انواع صنایع دستی زیبا و کاربردی است.بخش وسیعی از این صنایع دستی را دستبافته های گوناگون تشکیل میدهند. انواع پارچه، نوار، سبد، حصیر، طناب، گلیم و قالی نمونه هایی هستند که با روشهاىِ متنوعِ بافت تولید می شوند.

برای شروع کار با یکى از همکلاسی های خود یک گروه کارى تشکیل دهید.

برای انجام دادن این کار نیازسنجی لازم است، ابتدا نیازهاى خود را بررسی کنید و ببینید چه وسیله اى نیاز دارید که با بافت تخت تأمین می شود.

پس از آنکه موضوع را تعیین کردید، با یک طرح دستی نمای کلی از محصول مورد نظر را رسم کنید. حال لازم است اندازه (طول و عرض)، شکل و رنگ آن را به تناسب کاربرد و سلیقه ی خود در نظر بگیرید و طرح دقیق آن را با خط کش روی کاغذ رسم کنید.


دسته بندی: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 22

قیمت: 4300

فرمت: قابل ویرایش

دانلود مقاله,پاورپوینت,پرسشنامه,فایل,تحقیق,پروژه از سایت درسباز

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد.درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما اطلاع رسانی نمایید.